Paieška bilietai

Additional safety measures: find out more before visiting. Read more

Apie Ticmate

  • 100% saugus mokėjimas sistema

  • Mokėti eurais

  • Daugiau nei 3,5 mln bilietai parduodami

Venue Information

The Original Tour

The Original Tour

The Original Tour

Similar experiences

Similar categories

Hop-On Hop-Off Sightseeing Bus London

4.3 (262)
Nuo 39,60 €
Užsisakykite: 24 val hop on / hop off autobuso bilietus į pradinį Tour ir atrasti Londoną nuo atviros Raudona Londono autobusai Geriausi.

Bilietai galioja 24 valandas, iš pirmo karto, kai jį naudoti, todėl tai yra iki jums nuspręsti, kada gauti į kitą autobusą, ir ką išlipti ištirti.

Kai mačiau pakankamai, jūs tik gauti kitą autobusą. Su 4 eilučių, ir dar daugiau nei 90 stotelių, galite padengti beveik visi Londono savo tempu, kai jums patinka, ir visur, kur jums patinka. Anglų vadovas yra ant visų autobusų asmeniškai arba per ausines. Bilietus taip pat patogią pažintinės Ekskursija žemyn Temzės. Tai vadovaujasi Ekskursija burės tarp Westminster ir Greenwich reguliariai. (Prašom klauskit iš originalaus Tour atstovą savo laivo bilietą, kai jūs gaunate savo kelionių bilietus į vieną iš originalaus Tour valiutų keitimo kiekis).

NB: atsiųstos Jums etickets reikia keistis jūsų kelionių bilietų į vieną iš žemiau mainų kiekis. Jūs taip pat gali pradėti savo originalius Hop / Hop off Tour iš bet kurios iš šių punktų.

1) Originalus turas Lankytojų centras Trafalgaro aikštė: 17 ir 19 Cockspur gatvėje.

2) Marble Arch: Tuo metro Exit 4

3) Piccadilly Circus: priešais Thistle Piccadilly viešbutis

4) Viktorija: Už Grosvenor viešbutis

-Prašom Prisiminti, kad asmuo užsakymas bilietus, turi pateikti asmens pažymėjimą su nuotrauka (pasai darys), kai jūs keistis bilietus Originalų Tour ir gauti Jūsų kelionė bilietus.
-Pasirinkite datą, kai jūs atvykstate į Londoną kaip "Galioja nuo" datos, nes bilietai galioja 1 mėnesį nuo "Galioja nuo" datos, kad jūs pasirinktumėte. Pasirinkite bilietų skaičių ir spauskite "Ieškoti". Tada tiesiog pasirinkite "suaugusiųjų" arba "vaikas" (5-15 metų amžiaus vaikams suteikti teisę į vaiko bilietų). Vaikų bilietus galima įsigyti tik perkant suaugusiųjų bilietus. Jaunesni nei 5 metų vaikai yra laisvi tiek, kiek jie kartu suaugusiųjų. Jei norėtumėte rezervuoti bilietus papildomų ekskursijų ir pramogų, kuriuos galite padaryti, kad šiame etape.

Ticket categories

Your Hop-On Hop-Off tickets are valid for 24 hours or 48 hours.    

Are there children's tickets?
Yes, children's tickets are available for children between age 5-15. Children from age 0-4 are free, when accompanied by a paying adult. Children's tickets are only available together with adult tickets. 

Opening hours

Pirma kelionė yra 08:30 ir paskutinis turas yra 20:00 (17:00, žiemą)

Knyga

mon, 8 mar 2021

Bestseller

Instant confirmation

Print out voucher

Save time – Skip the line

Audio guide

Live guide

Opening hours

What’s included?

The Original Tour includes a sightseeing boat tour down The Thames. The boat sails between Westminster and Greenwich on a regular basis. (Please ask a representative from The Original Tour for your boat ticket when you get your tour tickets at one of The Original Tour’s exchange points).  

Kryptys

The Original Tour

Address
Various locations London

×

English helpdesk

521 406 67 521 406 67

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.