Paieška bilietai

A COVID-19 update for our community. Read more

Apie Ticmate

  • 100% saugus mokėjimas sistema

  • Mokėti eurais

  • Daugiau nei 3,5 mln bilietai parduodami

Ottoman Relics Tour

Similar categories

Ottoman Relics Tour

Nuo 34,00 €
Pasinerkite į nepakartojamą istoriją musulmonų pasaulį kelionė į Topkapi rūmai ir Sultan kapai.

Topkapi rūmai yra didžiausia rūmai Stambule taip pat pagrindinė gyvenamoji Osmanų sultonų maždaug 400 metų nuo jų 624 metų laikais. Šiandien rūmų eksponatų imperijos iždą, šventos relikvijos pranašo Mahometo, kinų porcelianas, ginklų, kaligrafijos rinkimo ir daug daugiau.

Yra penkios kapai Osmanų sultonų per tuo Hagia Sophia kapines, taip pat žinomas kaip Sultan kapai. Keraminės plokštės gražiausių pavyzdžių, 16 a su violetinės, raudonos, žalios ir mėlynos spalvos gėlių motyvais.

Trukmė: 3 valandos nuo 02:00-5: 12:00.

Kelionė apima šiuos renginiai:
- Pasinerkite į Osmanų imperijos su vizito į Topkapi rūmai istorijoje.
- Kelionė į Osmanų sultonų pėdomis, kaip jums peržiūrėti įvairių eksponatų, tarp kurių kinų porcelianas, ginklų, kaligrafija ir daug daugiau.

Įtraukti į bilietų kainą: nuo perdavimo Apvalus kelionė iš / į centralizuotai esančių viešbučių Stambulas, muziejus stojamųjų mokesčių, aukų kapų ir nusimanantys gidu.

Svarbi informacija:
- Netrukus po jūsų užsakymas yra baigtas, jūs gausite elektroninį bilietą paštu. Prašome atspausdinti bilietą ir jį su savimi į kelionę.
- Yra nemokama nuskristi į / iš centralizuotai esančių viešbučių netoli Taksim aikštės, Sultanahmet ir Aksareja.. Prieš galite užpildyti užsakymą, jums bus paprašyta pateikti mums savo viešbučio pavadinimą, todėl mes galime pasirūpinti jūsų pervedimą. Jei apsistoti šalia oro uosto arba viešbučiuose esančių Azijos pusėje Stambule, ten gali būti pridėta pikapas mokestį, ar jums bus paprašyta parodyti ne kelionė paleidimo adresą centrinės Stambule. Prieš galite užpildyti užsakymą, jums bus paprašyta pateikti mums savo viešbučio pavadinimą, todėl mes galime pasirūpinti savo pick-up.
- Kelionė prasideda nuo 14:00, bet kadangi jums yra įlaipinami į savo viešbučio, mes prašome jus kreiptis į mūsų kelionių organizatorius apytiksl. Prieš 24 valandas, siekiant gauti jums tiksli atvežimo laiką, kad būtų išvengta laukia viešbučio fojė. Telefono numeris bus aiškiai galima pradėti krepšelio / e-bilietą, mes išsiunčiame jums.
- Kelionė yra anglų kalba.
- Vaikų bilietus galima įsigyti nuo amžiaus 3-7. Vaikams nuo 0-2 metų nemokamai, kai kartu su mokėjimo suaugusiųjų.
- Harem skyrius neįrašomas į Topkapi rūmai kelionę.

Opening hours

Trukmė: 3 valandos nuo 14:00-05:00.

Knyga

fri, 3 apr 2020

Instant confirmation

Print out voucher

Live guide

Duration: 3 hours

Departure times

Kryptys

Ottoman Relics Tour

×

English helpdesk

521 406 67 521 406 67

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.