Paieška bilietai

A COVID-19 update for our community. Read more

Apie Ticmate

  • 100% saugus mokėjimas sistema

  • Mokėti eurais

  • Daugiau nei 3,5 mln bilietai parduodami

Green Mosque & Bursa Tour

Similar categories

Green Mosque & Bursa Tour

 
Nuo 87,60 €
Prisijunkite prie mūsų visą dieną kelionė į Green Bursa, kaip Turkijos miestas yra vadinamas, nes jos juosia miškas. Ši ekskursija jums aplankyti Grand Mosque, Žalioji mečetė ir mauzoliejus ir patirti šilko rinka Grand Bazaar.

Kelionė trunka ne keltu, iš kurios jūs galite mėgautis gražus kraštovaizdis, einančios per. Tada mes vairuoti Bursa, buvusioje Osmanų kapitalo. Čia mes mėgautis skaniai "kebabas Aleksandras Didysis" pietums.

Po pietų mes aplankyti Grand Mosque (taip pat žinomas kaip Ulucami), Žalioji mečetė ir žaliąją mauzoliejus (tik iš išorės) ir senojo Šilko rinka Grand Bazaar.

Tada mes vairuoti 600 metų senumo İnkaya platanu, kuris sukuria vienos iš seniausių kaimų Bursa steigėjas Osmanų imperijos pamatus. Pakeliui į Mount Uludag imsimės kavos pertraukos. Kalnų taip pat žinomas kaip legendinio kalno Olympos, vieta, iš kurios Dievai stebėjo Trojos karą. Štai jums puikus vaizdas į miestą.

Trukmė: 13 valandos nuo 9:00-10: 05:00.

Kelionė apima šiuos renginiai:

- Žalioji mečetė (Yeşil mečetė) ir Žalioji mauzoliejus
- Šilko rinkos
- Mount Uludag

Įtraukti į bilietų kainą: nuo perdavimo Apvalus kelionė iš / į centralizuotai esančių viešbučių Stambule, guldomas į Žaliosios mečetės ir mauzoliejus, pietūs ir nusimanantys vadovas.

Svarbi informacija:
- Netrukus po jūsų užsakymas yra baigtas, jūs gausite elektroninį bilietą paštu. Prašome atspausdinti bilietą ir jį su savimi į kelionę.
- Yra nemokama nuskristi į / iš centralizuotai esančių viešbučių netoli Taksim aikštės, Sultanahmet ir Aksareja.. Prieš galite užpildyti užsakymą, jums bus paprašyta pateikti mums savo viešbučio pavadinimą, todėl mes galime pasirūpinti jūsų pervedimą. Jei apsistoti šalia oro uosto arba viešbučiuose esančių Azijos pusėje Stambule, ten gali būti pridėta pikapas mokestį, ar jums bus paprašyta parodyti ne kelionė paleidimo adresą centrinės Stambule. Prieš galite užpildyti užsakymą, jums bus paprašyta pateikti mums savo viešbučio pavadinimą, todėl mes galime pasirūpinti savo pick-up.
- Kelionė prasideda nuo 09:00, bet kadangi jums yra įlaipinami į savo viešbučio, mes prašome jus kreiptis į mūsų kelionių organizatorius apytiksl. Prieš 24 valandas, siekiant gauti jums tiksli atvežimo laiką, kad būtų išvengta laukia viešbučio fojė. Telefono numeris bus aiškiai galima pradėti krepšelio / e-bilietą, mes išsiunčiame jums.
- Vaikų bilietus galima įsigyti nuo amžiaus 3-7. Vaikams 0-2 metų nemokamai, kai kartu su mokėjimo suaugusiųjų.
- Kelionė yra anglų kalba.
- Išankstiniai užsakymai yra privalomi.
- Ši kelionė turi minimalų keleivių reikalavimą šešių svečiams. Galite užsakyti ir mažiau, bet jei reikalavimas nebus įvykdytas, jūsų kelionė gali būti atidėtas. Mažai tikėtinu atveju, atšaukus dėl neįgyvendinami minimalių keleivių reikalavimų, bus grąžintas sąlyga.

Opening hours

Trukmė: 13 valandos nuo 9:00-10: 12:00.

Knyga

mon, 10 aug 2020

Instant confirmation

Print out voucher

Live guide

Duration: 13 hours

Departure times

Kryptys

Green Mosque & Bursa Tour

×

English helpdesk

521 406 67 521 406 67

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.