Paieška bilietai

Ticmate labdaros

Ticmate
Bilietai į tarptautinių įvykių
Aktyvus 130 šalių 6 žemynuose

About Ticmate.lt

Tuo Ticmate, mūsų tikslas yra tapti pirmaujančia Europos bendrovės pardavimo tarptautinių bilietus ir keliones į visus renginius rūšių. Mes ne tik pateikti informaciją apie kiekvieną įvykį ir padaryti bilietų rezervavimas lengviau žmonėms, norintiems pamatyti muzikinį spektaklį,, futbolo rungtynės, atrakcija ar konkurencijos kažkur išskyrus savo šalyje. Be to, mes esame, nes mūsų didelę patirtį šioje srityje, galėtų padėti jums, gamintojas nori rasti naują auditoriją.

Verslo koncepcija lemia aistra ir palūkanų

Už Ticmate, Marcus Moeschlin, žmogus turi aistringą santykį su miuziklų, koncertai ir visų rūšių atveju. Kaip 18 metų jis jau pradėjo organizuoti keliones į roko koncertus iš savo gimtojo miesto Jönköping Švedijoje. Po trejų metų, 1985 metais, Markas dirbo su Švedijos menininko, Cornelis Vreeswijk paskutiniąją kelionę ir albumą. Po ilgos ir įdomios karjeros laikytis. Karjera, kuriame pagrindinis dėmesys visada buvo siūlyti žmonėms renginius ir tarptautinė patirtis už prieinamą kainą, ypač per savo laiką kaip savininkas kasose Švedijoje Stokholme. Marcus taip pat gali būti laikomas s skaitmeninis pradininkas per renginių pasaulyje. Jau 1990 buvo įtrauktas į Pasaulinio Bilietai, tinklo, kuriame 22 šalys perkamas ir parduodamas bilietus į tarptautinius renginius tarpusavyje elektroniniu būdu kurti. Tai buvo tuo metu, kai jų konkurentai vis dar naudoja pasenusias metodus, pavyzdžiui, faksu ir telefonu. Dėl to, tinklas gavo Didžiosios Britanijos Karalienės apdovanojimą už geriausią eksporto 1992 m.

Direkcija

Net jei Ticmate yra jauna kompanija, yra didelė žinios ir patirtis tarptautinių renginių įmonėje.

Dėl direktorių Ticmate AB valdybos, be to, generalinis direktorius Marcus Moeschlin yra Jan Friedman, pirmininkas, Olle Setterberg ir Mattias Sesemann. Tiek Friedman, Setterberg ir Sesemann turi daug patirties ir bėgimo įmonių ir gražu bendrovių dirbančių prekybos, kelionių, žiniasklaidos ir kitų įmonių per paslaugų pramonėje lenta.