Paieška bilietai

Apie Ticmate

Pirmaujanti atstovas Europoje tarptautinių bilietų pardavimo!

Sveiki atvykę į Ticmate.lt . Tai jums svetainę, jei ieškote užsakyti už tarptautinio renginio ir norite turėti visus savo bilietus Rezervavus iš anksto, prieš išvykstant namo.

Ticmate yra Švedijos įmonė, kuri siūlo platų bilietų į pasaulio patirtį, pavyzdžiui, paminklų, pažintinės ekskursijos, turistų lankomas vietas, transportą, miuziklų, šou, futbolo ir daug daugiau !.

Ticmate veikia 40 šalių 6 žemynuose, ir parduoda bilietus į renginius miestuose visame pasaulyje, iš Prahos į Las Vegase rytų į vakarus.

Kuris bus kitas jūsų tikslas? Rasti ir rezervuoti bilietus Jūsų patirtimi Ticmate!

  • Daugiau nei 3,5 mln bilietai parduodami

    4000+ produktai 30 šalių

  • 100% saugus mokėjimas sistema

    Jūs galite jaustis 100% saugus perkant mūsų svetainėje

  • Mokėti eurais

    Mokėti eurais be jokių paslėptų mokesčių

Patenkinti klientai

Similar categories

Paryžius

Sveiki atvykę į mūsų svetainę Paryžiaus puslapį visiems, kurie nori bilietus į kabaretų, pramogų ir ekskursijų Paryžiuje. Čia galite greitai, lengvai ir saugiai įsigyti bilietus į Mulen Ružo ar Lido de Paris, ar ką apie The Eifelio bokštas vakarienės metu, ekskursija Luvre, vakarienė kruizinių žemyn Senos upe arba apsilankykite Versailles pilis?

Ticmate labdaros

Paryžius

Bilietai į kabaretų, pramogų, PSG futbolo ir daug ekskursijų Paryžiuje. Žr į Moulin Rouge, Lido de Paris ir Crazy Horse Show, papietauti Eifelio bokšto, aplankyti Luvro arba apsilankykite Versailles pilis. Žiūrėti futbolo rungtynes ​​su PSG, Parc des Princes ".
Sort by
Paieškos rezultatai: 1 - 17 (17)