Ticmate labdaros

Ar įmanoma verslas, kuris daro pinigus, o padėti padaryti pasaulį šiek tiek geriau? Mes tikime, kad. Todėl mes pradėjome Ticmate labdarai.

Įjungta Ticmate aistringai mes esame pasiryžę praturtinti žmonių gyvenimą per informaciją ir prieigą prie tarptautinių renginių. Mes norime skatinti socialiai atsakinga įmonė, kuri sukuria pridėtinę vertę klientams, darbuotojams, tiekėjams ir akcininkams. Tačiau mes taip pat norime imtis socialinę atsakomybę ir siekti šilčiau ir geriau pasaulyje - todėl mes dovanoti kasmet dalis mūsų pelno labdarai:

2009 metais paaukojo 2 373 500 SEK labdarai.

"Gydytojai be sienų"

DSP yra medicininė humanitarinė organizacija, kuri gali išgelbėti gyvybę ir mažina nerimą, kur reikia labiausiai. Jie padeda nukentėjusiems žmonėms krizių, karų ir stichinių nelaimių, nepriklausomai nuo politikos, religijos ar tautybės.
Mes ne Ticmate paremti juos savo darbe:

2014 rugsėjį paaukoti 450 000 SEK Ebola pagalbos ir į Centrinės Afrikos Respublika krizės.


"Vardu DSP norėčiau padėkoti jums visiems ne Ticmate už jūsų sunkų darbą, kuris lėmė turtinga dovana mūsų darbo su Ebola ir mūsų projektų Centrinės Afrikos Respublika. Mes tikrai sužavėtas ir dėkingas už jūsų įsipareigojimą mūsų organizacijos ir darbas ir mes. "
-Katharina Ervanius iš "Gydytojai be sienų"

Sužinokite, kaip "Gydytojai be sienų" čia dirbti.