Paieška bilietai

Additional safety measures: find out more before visiting. Read more

Apie Ticmate

  • 100% saugus mokėjimas sistema

  • Mokėti eurais

  • Daugiau nei 3,5 mln bilietai parduodami

St Pauls Cathedral

Similar experiences

Similar categories

St Pauls Cathedral

4.6 (77)
Nuo 21,00 €
Užsisakykite savo įėjimo bilietai į g Pauliaus katedra prieš išvykdami namo, ir praleisti liniją kasose!

Sankt Paul's katedra yra antra katedra, pastatyta ant šios vietos, nes pirmas sudegė į žemės didžiojo gaisro Londone 1666 Sankt Paul's Cathedral yra didžiausia bažnyčia Šiaurės Europoje, ir yra pastatytas iš milžinišką kryžiaus su garsaus kupolo, esančio per vidurį formos.

Toliau yra įtrauktas į priėmimo kaina:
- Multimedijos vadovas: 2010 pamatė daugiaformatį vadove, kuri yra įtraukta į priėmimo kainą visiems pavieniams lankytojams ir yra prieinama anglų, britų gestų kalbos, prancūzų, vokiečių, italų, ispanų, portugalų, lenkų, rusų, mandarinų, japonų pradžią ir korėjiečių. Vadovas naudoja filmą, naujos fotografijos, taip pat išsamų komentarą pasiūlyti veiksmingą interpretaciją šio unikalaus orientyrą.

- Numatoma ekskursijos: Ekskursija po Katedros grindų ir kriptoje vadovaujama katedra vadovus paleisti keturis kartus per dieną 10:00, 11:00, 01:00, 02:00 ir. Individualūs lankytojai gali prisijungti prie šios atvykus be jokių papildomų išlaidų ir jie trunka 90 minučių (tarpai yra ribotas).

- Oculus: akis į Pauliaus naudoja state-of-the-art projekcijos technologiją pasinerti lankytojų patrauklių istorijų ir istorijos šio Portretų orientyrą. Pirmasis tokio pobūdžio projektas, kurio katedra, Oculus yra apdovanojimai 270 ° kino patirtį, kuri atneša 1400 metų istoriją į gyvenimą.

Bilietų parinkimas:
Pasirinkite datą jūs atvykstate į Londoną kaip "Galioja nuo" datos, nes bilietų perkate čia galioja 1 mėnesį nuo "Galioja nuo" datos pasirinksite. Pasirinkite numerį bilietų ir spauskite "Ieškoti". Tada pasirinkite "suaugusiųjų" arba vaikas "bilietai (Vaikų bilietai yra prieinami vaikams nuo 6-17 metų). Vaikų bilietus galima įsigyti tik perkant suaugusiųjų bilietus. Jaunesni nei 5 metų nemokamai, kol jie lydėti suaugęs

Ticket categories

Are there children's tickets?
Yes, children's tickets are available for children between age 6-17. Children under age 5 are free, when accompanied by a paying adult.   

Opening hours

Pirm - K. 8:30-16:30, paskutinis įėjimas 04:00. Galerijos atsidaryti 09:30, paskutinis įėjimas į galerijų yra 04:15. Sekmadienis uždarytas lankytojams ir turistams.

Knyga

sat, 23 jan 2021

Instant confirmation

Print out voucher

Save time – Skip the line

Audio guide

Opening hours

Kryptys

St Pauls Cathedral

Address
St. Paul's Churchyard London EC4M 8AD

×

English helpdesk

521 406 67 521 406 67

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.