Paieška bilietai

A COVID-19 update for our community. Read more

Apie Ticmate

  • 100% saugus mokėjimas sistema

  • Mokėti eurais

  • Daugiau nei 3,5 mln bilietai parduodami

Windsor Castle, Stonehenge and Oxford

Similar experiences

Similar categories

Windsor Castle, Stonehenge and Oxford

4.5 (10)
Nuo 79,40 €
Žiūrėti Windsor Castle, Stounhendžas ir Oksfordo ir praleisti visą dieną tyrinėti šiuos įdomių paminklų. Eime į šį puikų kelionių kur pamatysite kai Anglijos įspūdingiausių vietų. Pirkti bilietus į Vindzoro pilis, Stounhendžas ir Oksfordo čia!

Tai visą dieną kelionė prasideda su vizito į Windsor pilis, kuri buvo namų į karališkosios šeimos ir 900 metų, ir vis dar yra oficiali rezidencija karalienė. Gausite aplankyti puikius valstybės apartamentai * ir turės laiko patyrinėti pilies motyvais ir Šv.Jurgio koplyčioje. Kitas, apsilankykite paslaptingą Stounhendžas ir ištirti šį nuostabų svetainėje. Jis buvo garbinimo vieta, bronzos kapinynas ir astronominis laikrodis ir jis datuojamas beveik 5000 metų. Baigti kelionė apsilankę žymiausią pasaulio universitetą gražiame mieste Oksfordas. Universitetas datuojamas 13 amžiuje ir daugelis žinomų žmonių, kurie dalyvavo mokyklą, įskaitant buvusio prezidento Billo Clintono ir JRR Tolkieno. Jūs pasivaikščioti pamatyti Kristaus bažnyčios koledžas, Bodleian biblioteka, ir Sheldonian teatras. * Aprašymo Vindzoro pilis yra tik sekmadieniais. Retais atvejais, valstybės apartamentai gali būti uždarytas.

Svarbi informacija:
- Ekskursija anglų kalba.
- Trukmė: 10 valandos
- Bilietai bus išsiųstas į jūsų elektroninio pašto adresą iš karto po to, kai baigėte savo rezervaciją ir jūsų mokėjimas buvo patvirtintas.
- Bilietas galioja pagal datą pasirinksite
- Dienos išvykimas 08:45
- Vaikų kainos galioja amžiaus 3-16 metų vaikams. - Windsor Castle, Stounhendžas, Oksfordo baigiasi Viktorijos traukinių stoties.

Ticket categories

Adult 17+
Child 3-16
Infant 0-2 (free)

Opening hours

Dienos išvykimas 08:00

Knyga

tue, 14 jul 2020

Instant confirmation

Print out voucher

Live guide

Duration: 10 hours

Departure times

Kryptys

Windsor Castle, Stonehenge and Oxford

Address
16472 Buckingham Palace Rd Belgravia, London SW1W 9TP

×

English helpdesk

521 406 67 521 406 67

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.