Susisiekite su mumis

Koks jūsų klausimas? Pasirinkite temą, susijusią su jūsų prašymu.

Užsakymas

Lengviausias, greičiausias ir labiausiai saugoma būdas užsakyti per mūsų internetinėje svetainėje. Maloniai kviečiame skambinti į mūsų kontaktų centrą Kopenhagoje, Danijoje 521 406 67 (angliškai kalbančių darbuotojų), jei turite kokių nors klausimų ar reikia pagalbos, bet atkreipkite dėmesį, kad užsakymą ir mokėjimas turi vykti on-line mūsų svetainėje . Tai nėra galima rezervuoti telefonu, nes mes negalime priimti telefono mokėjimus saugumo sumetimais. Jūs taip pat galite siųsti savo klausimus, naudojant kontaktinę formą čia šiame puslapyje, ir mes susisieksime su Jumis kaip įmanoma greičiau.

Daugiau informacijos FAQ

Missing your e-ticket? Fill in your e-mail address and booking number, and we'll have it resent to you:

Atšaukimas

Paprastai, jūs negalite pakeisti, grąžinti arba atšaukti užsakytą ir patvirtino bilietą.

Tačiau mes, žinoma, daryti tai, ką mes galime Jums padėti, jeigu negali naudoti savo bilietus. Jei jums reikia atšaukti savo užsakymą, , prašome susisiekti su mumis per kontaktų formą ir nurodyti savo rezervacijos numerį. Mes padarysime viską, ką galime, ir bandykite atšaukti savo užsakymą arba bandyti vėl parduoti bilietus į kitų klientų. Mes negalime pažadėti nieko, bet pasistengsiu Jums padėti.

Siekiant grąžinti arba perparduoti bilietus, turime siekti pritarimo įvykio ar vieta. Mes tada turi gauti kredito notą iš mūsų agentas. Šis procesas užima daug laiko, ir tai nėra neįprasta, kad mums būti neaišku iki 1-2 savaites po renginio datos dėl to, ar Jūsų bilietas buvo grąžinama / re parduodamas. Jei mes gauti bilietus gauti pakartotinai parduodami arba grąžinami nebus bus atšaukimo mokesčių kiekvienas bilietas.

Daugiau informacijos FAQ

Susisiekite valdymas

Jei jums reikia gauti InTouch su valdymo Ticmate.com, prašome naudokite žemiau esančią kontaktinę formą. Valdymas gali padėti jums su klausimus, susijusius blogą paslaugą iš mūsų pagalbos centru, darbo prašymus, arba jei jus domina tapti tiekėjas.

Daugiau informacijos FAQ
Kopija bus išsiųstas į jūsų elektroninio pašto adresą

Ticmate.lt powered by Ticmate

Ticmate.lt
Telefonas Lietuva: 521 406 67

Telefonas: +46 8 446 808 44
Nygränd 10 1tr
SE-111 30 Stokholmas
Org.no. 556710-6017
PVM nėra. SE556710601701

Ticmate AB ®
Krukmakargatan 50, 1tr
SE-111 30 Stockholm, Sweden
Org.no. 556710-6017

English
Ticmate.lt


To cart