Paieška bilietai

Apie Ticmate

  • 100% saugus mokėjimas sistema

  • Mokėti eurais

  • Daugiau nei 3,5 mln bilietai parduodami

Rendezvous with Mozart

Similar experiences

Similar categories

Rendezvous with Mozart

5.0 (1)
Nuo 188,50 €
Pasimatymas su Mozarto ne Šionbruno rūmai Vienoje apima rūmuose vizito gražią vakarienę Kavinė-restoranas "Residenz" ir klasikinio koncertą su Šionbruno rūmai orkestras Vienoje. Užsisakyti bilietus Rendezvous su Mozarto Vienoje čia!

Mėgaukitės karališkųjų malonumų vakarą vaikščioti per prabangus rūmų, valgyti gražus vakarienė ir baigiasi Grand finalas Šionbruno rūmai oranžerija, pradedant muzikinę kelionę su Šionbruno rūmai orkestras Vienoje.

Pradėkite savo kelionę su vizito į iškilmingas kambarių pasaulyje garsaus Šionbruno rūmai populiariausių turistų traukos Austrijoje. Svečiai gaus Audioguide ir gali būti Palace kelionė bet kuriuo metu rūmuose oficialių darbo valandų, tačiau mes rekomenduojame, kad mūsų svečiai pradėti Audioguide rūmų kelionė ne vėliau kaip 16:00

Tuo 06:30: Vakarienė bus patiekiama kavinėje-Restaurant Residenz, įsikūręs buvusiame Šionbruno rūmai virtuvėje. Šis pastatas, įsikūręs vadinamasis Ehrenhof, yra šalia rūmuose pagrindinio įėjimo. Čia elegantiškas trijų patiekalų vakarienė laukia, įsk. patiekalai tipiškas Mozarto metu. (Gėrimai nesate įsk. Į kainą).

Tuo 08:30 (atidarytomis durimis ne 20:00): koncertas vyksta tuo Paiešką atkurtos Šionbruno rūmai oranžerija, kuris suvaidino svarbų vaidmenį visoje Mocarto karjerą (jis atliekamas oranžerijoje keletą kartų). Muzikinis spektaklis pagal garsaus Šionbruno rūmai orkestras Vienoje kartu su vokalistais ir baleto šokėjai. Programa yra J. Straussas ir VA Mocarto. Mūsų svečių bus įteiktas alkoholio gėrimą oranžerijos baras, ir taip pat gauti už koncerto programą, "Geriausia Mocarto CD", kurį Šionbruno rūmai orkestras Vienoje atlikti. Be to, mes saugomos vietas dviejų priekinių eilių. Per pertrauką, prašome prisijungti prie mūsų putojančio vyno ir skanus "Mozartkugeln" (daugiasluoksnės šokolado triufeliai) bare stiklą.

Jūs rasti Šionbruno rūmai oranžerija sėdimąją planą čia . Jūs galite pasirinkti tarp keturių kategorijų bilietams: VIP, B og C, su nuoroda į priekyje, viduryje ir gale auditorijoje atitinkamai.

Svarbi informacija:
- Netrukus po jūsų užsakymas yra baigtas, jūs gausite savo e-bilietus elektroniniu paštu. Prašome atspausdinti bilietą ir jį su savimi į oranžerija, kur jūs turite jį pakeisti savo bilietus. Jūs galite pasikeisti savo e-bilietus 09:00 tik jūsų užsisakė kelionių datos.
- Koncertas trukmė įsk. pertrauka yra 1 ½ iki 2 valandų, o baigiasi maždaug 10:15.
- Dėl pasirinktomis dienomis, koncertai gali vykti Didžiojoje galerijoje arba baltas auksas kambaryje esančią Schoenbrunn rūmuose arba kitose koncertų salėse Vienoje. Jūs, žinoma, galima patarti, jei pasikeitimas koncertų salės atsitiks.
- Po Šionbruno rūmai Koncertai, taksi bus galima tiesiai už Schoenbrunn Palace oranžerija. Metro veikia iki vidurnakčio 5-8 minučių intervalais.

Opening hours

Jūs galite rinkti savo e-bilietus iš 9:00 ir pradėti savo rūmų vizito tuo pačiu metu, jei jums patinka, tačiau mes rekomenduojame, kad jūs pradėti Audioguide Palace kelionė ne vėliau kaip 16:00 Vakarienė patiekiama 06:30 ir koncertas prasideda 08:30.

Knyga

wed, 26 feb 2020

Instant confirmation

Print out voucher

Duration: 2 hours

Opening hours

Kryptys

Rendezvous with Mozart

Address
Orangerie Schönbrunn Schönbrunner Schloßstraße 47, 1130 Wien.

×

English helpdesk

521 406 67 521 406 67

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.