Paieška bilietai

Apie Ticmate

  • 100% saugus mokėjimas sistema

  • Mokėti eurais

  • Daugiau nei 3,5 mln bilietai parduodami

Blue Danube

Panaši patirtis

Panašios kategorijos

Blue Danube

4.0 (3)
Nuo 120,40 €
Mėgaukitės upių kruizų žemyn Dunojus Vienoje, tada gražią vakarienę Kavinė-Restoranas Residenz ir galiausiai klasikinio koncertą prie Šionbruno rūmai oranžerija. Užsisakykite bilietą Dunojus Cruise, vakarienė ir koncertas Vienoje čia!

Ačiū Johanno Strausso valso "Dėl Beautiful Blue Danube," žinomas kaip "Blue Danube valso", ši upė yra neatsiejamai susipynę su Vienos muzikos.

Pirma dalis mūsų dienų yra upės kruizas Dunojaus upės. Per šį upių kruizų, kuri trunka 3-3 ½ valandos, pamatysite daug Vienos vaizdais iš vandens: Donauturm (Dunojaus bokštas), Tūkstantmečio bokštas, Ringturm (Žiedas bokštas), Spittelau centralizuoto šildymo augalų, Urania observatorija ir daug daugiau ... .
Laivas (Valdoma DDSG laivybos kompanijos) išvyksta ir grįžta iš Schwedenplatz. ne 10:30, 11:30, ir 14:00

Tuo 06:30 pietus patiekiami kavinėje-Restaurant Residenz, įsikūręs buvusiame Šionbruno rūmai virtuvėje. Šis pastatas, įsikūręs vadinamasis Ehrenhof, yra šalia rūmuose pagrindinio įėjimo. Čia elegantiškas trijų patiekalų vakarienė žvakių šviesoje laukia Jūsų (gėrimai yra ne įsk. Į kainą). Vasarą, vakarienė bus patiekiami jaukiame lauko valgomojo zonos.

Tuo 08:30 (Durys atviros 8:00) koncertas vyksta tokioje vietoje, kad vaidina svarbų vaidmenį visoje Mocarto karjerą: Paiešką restored Schönbrunn rūmai Orangery. Muzikinis spektaklis pagal garsaus Šionbruno rūmai orkestras Vienoje kartu su vokalistais ir baleto šokėjai. Programa yra J. Straussas ir VA Mocarto.

Svarbi informacija:
- Jūs turite rinkti savo bilietus Orangerie Šionbruno rūmai nuo 09:00 jūsų užsisakiusio dieną!
Bilietų Kolekcija Adresas: Orangerie Šionbruno rūmai Schönbrunner Schloßstraße 47, 1130 Wien
- Rekomenduojame vyksta kruizinių kad išvyksta ne vėliau kaip 14:00 ir grįžta prie 5:20 taip, kad jums nereikės skubėti gauti vakarienę.
- Incl. Į kainą yra 2 bilietai viešuoju transportu, todėl galite imtis U-Bahn nuo Schwedenplatz į Šionbruno rūmai.
- Koncertas trukmė įsk. pertrauka yra 1 ½ iki 2 valandų, o baigiasi maždaug 10:15
- Spauskite čia norėdami pamatyti svetainės planą ir Šionbruno rūmai oranžerija.
- Per koncertų pertrauką, VIP & A kategorija Svečiai gaus nemokamas putojančio vyno taure bare.
- Dėl pasirinktomis dienomis, koncertai gali vykti Didžiojoje galerijoje arba baltas auksas kambaryje esančią Schoenbrunn rūmuose arba kitose koncertų salėse Vienoje. Jūs, žinoma, galima patarti, jei pasikeitimas koncertų salės atsitiks.
- Po Šionbruno rūmai Koncertai, taksi bus galima tiesiai už Schoenbrunn Palace oranžerija. Metro veikia iki vidurnakčio iš penkių iki aštuonių minučių intervalais.

Darbo laikas

Rekomenduojame vyksta kruizinių kad išvyksta ne vėliau kaip 14:00 Tada vakarienė yra 06:30 ir koncertas prasideda 20:30. Ekskursijos nuo balandžio iki spalio.

Užsakyti

pir, 27 geg 2024

Momentinis patvirtinimas

Print out voucher

Darbo laikas

Kryptys

Blue Danube

Adresas
Schönbrunner Schloßstraße 47, 1130 Wien

×

Pagalba anglų kalba

521 406 67 521 406 67

Reikia pagalbos? Susisiekite, atsakysime visus su užsakymu susijusius klausimus.