Paieška bilietai

Apie Ticmate

Pirmaujanti atstovas Europoje tarptautinių bilietų pardavimo!

Sveiki atvykę į Ticmate.lt . Tai jums svetainę, jei ieškote užsakyti už tarptautinio renginio ir norite turėti visus savo bilietus Rezervavus iš anksto, prieš išvykstant namo.

Ticmate yra Švedijos įmonė, kuri siūlo platų bilietų į pasaulio patirtį, pavyzdžiui, paminklų, pažintinės ekskursijos, turistų lankomas vietas, transportą, miuziklų, šou, futbolo ir daug daugiau !.

Ticmate veikia 40 šalių 6 žemynuose, ir parduoda bilietus į renginius miestuose visame pasaulyje, iš Prahos į Las Vegase rytų į vakarus.

Kuris bus kitas jūsų tikslas? Rasti ir rezervuoti bilietus Jūsų patirtimi Ticmate!

  • Daugiau nei 3 mln bilietai parduodami

    4000+ produktai 30 šalių

  • 100% saugus mokėjimas sistema

    Jūs galite jaustis 100% saugus perkant mūsų svetainėje

  • Mokėti eurais

    Mokėti eurais be jokių paslėptų mokesčių

Similar experiences

Similar categories

Newark Airport Transfer: Shared Transfer

4.0 (75)
Nuo € 21.5
Vietoj pabrėždamas apie viešuoju transportu arba bando vėliava taksi, pasirinkti mūsų ekonomišką bendrą uostą, kad jūsų atostogos Niujorke gali pradėti be rūpesčių. Mūsų vairuotojas pasitiks Jus Niujorko Newark oro uosto ir pateksite į savo viešbutį.

Nesvarbu, ar jūs keliaujate vienas, kaip pora ar didelėje grupėje, mūsų patyrę, profesionalūs vairuotojai užtikrins, kad jūsų transportavimo į ir iš oro uosto NEWARK yra vėjas!

Čia galite užsisakyti greitai ir efektyviai maršrutinis autobusas tarp NEWARK oro uosto ir jūsų viešbutis. Mūsų "nuo durų iki durų" politika užtikrina transportavimą tiek ir iš savo viešbučio ir NEWARK oro uosto.

Tiesiog užsisakyti bendrą Newark oro uostą čia, ir jums bus patenkinti jūsų pačių vairuotojo oro uoste. Jei norite, galite taip pat užsisakyti Transportas Atgal vėl iš viešbučio į oro uostą.

Svarbi informacija:
- Netrukus po jūsų užsakymas yra baigtas, jūs gausite elektroninį bilietą paštu. Prašome atspausdinti bilietą ir jį su savimi.
- Jei norite užsisakyti bendro naudojimo Newark Airport Shuttle nuskristi, jūs turite įdėti du užsakymus: Vienas iš oro uosto į viešbutį ir vieną iš savo viešbučio į oro uostą, nes kiekvienas užsakymas turi savo patvirtinimo numerį.
- Prieš baigti užsakymą, jums bus prašoma pateikti keleivių pavardes, atvykimo / išvykimo datos, skrydžio detales ir jūsų viešbutis (įskaitant adresą ir telefono numerį), todėl mes galime pasirūpinti jūsų pervedimą.
- Tik ši paslauga veikia Manhetene tarp Battery parko ir 125 gatvės.
- Jei norite grįžti perkėlimas iš Manheteno į oro uostą, jūs tiesiog paskambinti į mūsų oro agentas du-trys dienas iki išvykimo. Telefono numeris bus aiškiai pažymėtos ant jūsų bilietą.
- Naudokite tik mikroautobusų aiškiai pažymėtos GO AIRLINK NYC.
- Vaikai kainos yra tokios pat kaip suaugusiesiems.
- Jūs leidžiama tik vieną standartinį lagaminą ir vieną rankinio bagažo vienetą vienam asmeniui.
- Pasidalijamojo NEWARK oro uostą kainą įeina patarimų, kelių rinkliavos ir mokesčiai.

Opening hours

Darbo valandos: 24 valandos per parą, 7 dienas per savaitę, 365 dienas per metus.

Bestseller

Instant confirmation

Print out voucher

Opening hours

Kryptys

English helpdesk

521 406 67 521 406 67

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.