Paieška bilietai

A COVID-19 update for our community. Read more

Apie Ticmate

  • 100% saugus mokėjimas sistema

  • Mokėti eurais

  • Daugiau nei 3,5 mln bilietai parduodami

Grand Canyon South Rim Tour

Similar categories

Grand Canyon South Rim Tour

 
Nuo 114,10 €
Patirkite geologinį stebuklą geriau žinomas kaip Didysis kanjonas. Šiame ture gausite plakinio nuo neono džiungles, kad yra Las Vegase ir nuves jus į vietą, jūs niekada pamiršti. Nuotraukos nėra daryti teisingumo, Didžiojo Kanjono didybę turi būti patirtis asmeniškai.

Jūsų diena bus pradėti išvykstantiems iš garsaus Las Vegas Strip. Išlaidų už Didįjį kanjoną, jūsų gido papasakoti apie tos vietovės labiausiai istorinių ir įdomių faktų apie Ispanijos tyrinėtojai, daug vietinių kultūrų, ir pradžioje Vakarų Settlers Šiaurės Arizonoje.

Kai mes pasiekiame išimtinę National Geographic lankytojų centras gausite delicous pietūs ir šiek tiek laiko kažkiek suvenyrų padaryti prieš antraštę į Grand Canyon National Park.

Atvykus, turėsite laisvo laiko ne Mather Point tyrinėti takai pamušalas kanjono kraštą ar tiesiog imtis į kvapą gniaužiančiu vaizdu į Grand Canyon. Kaip mes galvą giliau į nacionalinio parko mes pasirūpinsime, kad sustoti Daugiau ekskursijos metu ne Bright Angel Lodge viena iš originalių viešbučių priemiesčiuose Grand Canyon South Rim, esančių tiesiai ant paties Grand Canyon krašto.

Renginiai:
- Foto stotelė Hoover Dam iš nuostabios O'Callaghan-Tillman tilto
- Žr užgesęs vulkanas sutvirtinimo Hill "
- Pietūs patiekiami National Geographic Lankytojų centras
- Aplankykite plačiausią ir giliausią tašką Grand Canyon South Rim (virš 8400 pėdų gylio ir 21 mylių per.)
- Važinėti į bortą prabangių motorinių treneris įrengta tualetai ir oro kondicionavimo
- Nemokami rodyti bilietai

Trukmė: 14 valandos

Svarbi informacija:
- Netrukus po jūsų užsakymas yra baigtas, jūs gausite elektroninį bilietą paštu. Prašome atsispausdinti savo bilietą ir jį su jumis kelionė.
- Ši kelionė apima nemokamai viešbutį pick-up ir išlaipinimo svečiams, apsistojusiems viešbučiuose netoli The Strip. Vėliau rezervavimo proceso prašysime jūsų viešbučių detales. Rinktuvas yra 06:00-07:30.
- 24 iki 48 valandos prieš jūsų kelionių datos, turite paskambinti mūsų agentas planuoti pasiimti laiką jūsų viešbutis ant arba šalia Strip .Kita e-bilietą gaunate, kai jūs baigėte savo užsakymą mūsų agentai nemokamu numeriu yra nurodyta
- Ekskursija anglų kalba.
- Vaikų bilietai yra prieinami vaikams iki 2 metų.
- Šie elementai yra draudžiamas motorinių tolimojo susisiekimo autobusų turai mūsų dėl saugumo apribojimų Hoover Dam: bagažo, didelės kuprinės, kostiumas, portfeliai, aušintuvai ir alkoholio.

Opening hours

Kelionė prasideda nuo 7:30-21:30

Knyga

th, 4 jun 2020

Instant confirmation

Print out voucher

Duration: 14 hours

Opening hours

Kryptys

Grand Canyon South Rim Tour

×

English helpdesk

521 406 67 521 406 67

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.