Paieška bilietai

Apie Ticmate

  • 100% saugus mokėjimas sistema

  • Mokėti eurais

  • Daugiau nei 3,5 mln bilietai parduodami

Informacija apie vietą

ABBA Voyage

ABBA Voyage

ABBA Voyage

Panaši patirtis

Panašios kategorijos

Bilietai į: ABBA Voyage/ Koncertinis šou „ ABBA Voyage“

ABBA Voyage/ Koncertinis šou „ ABBA Voyage“

4.9 (701)
Nuo 86,60 €

„ABBA Voyage“ - tai renginys Londone, kurio praleisti tiesiog negalima. Įsigykte bilietus ir sudalyvaukite itin lauktame šou jau dabar. Tai išskirtinis pasirodymas, kuriame, pasitelkus modernias technologijas, scenoje koncertuos ne ABBA grupės nariai, o jų skaitmeniniai atvaizdai - „Abbatarai“ ir gyvai grojanti 10 žmonių grupė. Renginys vyks specialiai šiam koncertui pastatytoje arenoje, kurioje galėsite mėgautis nesenstančia grupės ABBA muzika ir praleisti nepamirštamą vakarą didžiulėje minioje.

Svarbiausia informacija

 - Nepraleiskite šio pasiūlymo ir įsigykite bilietus jau dabar
- Išvyskite daugelį mėnesių kurtus „Abbatarus“ gyvai, išskirtinėje ABBA arenoje
- Pasinerkite į naujovių ir revoliucinių technologijų pasaulį
- Geri sprendimai atsiranda iš patirties
- Dainuokite kartu ir mėgaukitės populiariausiais ABBA hitais

Ko galiu tikėtis?

Pasiruoškite išskirtiniam įvykiui, kuris sugebės priblokšti ir supažindinti su nauju pasauliu, kuriame ribos tarp realybės ir skaitmeninio pasaulio nyksta. ABBA avatarai koncertuos kartu su išskirtiniais gyvo garso muzikantais ir trijų žmonių choru. Tai pritrenkentis ABBA grupės koncerto pavyzdys, kuris sužavės ne tik išskirtinėmis technologijomis, bet ir apšvietimo efektais, sukurtais ABBA arenoje.

Tai ne tik įprastas koncertas; pasiruoškite šokti, dainuoti ir prisijungti prie gyvybingos bei nepamirštamos atmosferos kūrimo. Išskirtinė patirtis, kuri vėliau taps smagus prisiminimas visam gyvenimui.

Kaip tai veikia?

Kaip įsigyti bilietus?
Kai jūsų užsakymas bus įvykdytas, el. bilietas jums bus išsiųstas el. paštu. Bilietą galite atsispausdinti arenoje arba parodyti skaitmeninį bilietą savo mobiliajame telefone.

Šokių aikštelės (Dance floor) bilietai: jei pageidaujate pasinaudoti galimybe judėti nuostabios muzikos ritmu, įsigykite šokių aikštelės bilietus. Šie bilietai yra arčiau scenos, tai galimybė patirti šio unikalaus renginio garsus ir šviesą nevaržomai. Remdamiesi patirtimi „Ticmate“, rekomenduojame įsigyti „Dance Floor“ (šokių aikštelės) bilietus. Tai išskirtinė patirtis, rekomenduojama vyresniems nei 16 metų asmenims.

Sėdimi bilietai: nors šie bilietai garantuoja jums kėdę, užtikriname, kad didžiąją dalį koncerto stovėsite ar šoksite.

Amžiaus apribojimas: šokių aikštelės bilietai nerekomenduojami jaunesniems nei 16 metų asmenims.

Kaip patekti į ABBA areną?
Pats paprasčiausias būdas patekti į areną yra atvykimas traukiniu. Artimiausia viešojo transporto stotelė šalia ABBA arenos yra Pudding Mill Lane stotelė, Docklands Light traukinių stotyje. ABBA arena yra tiesiai priešais stotį.

Taip pat galite rinktis metro ir atvykti iki Stratfordo stoties, kuri yra tiek Centrinėje, tiek Jubilee linijoje. Tuomet pėsčiomis pasiekti ABBA areną jums pavyks per 25 minutes.

Dar vienas pasirinkimas - ABBA Voyage Express autobusas. Jį galite rasti Victoria stotyje. Express autobuso bilietus galite įsigyti ir mūsų svetainėje.

Įsigyti dabar

Fantastic: 4.9 – 701 Atsiliepimai

Perkamiausias

Momentinis patvirtinimas

Priimami elektroniniai bilietai

Trukmė: 1 valandos 40 minutės

Kryptys

ABBA Voyage

Adresas
Pudding Mill Lane London E15 2RU

×

Pagalba anglų kalba

521 406 67 521 406 67

Reikia pagalbos? Susisiekite, atsakysime visus su užsakymu susijusius klausimus.