Paieška bilietai

Apie Ticmate

Pirmaujanti atstovas Europoje tarptautinių bilietų pardavimo!

Sveiki atvykę į Ticmate.lt . Tai jums svetainę, jei ieškote užsakyti už tarptautinio renginio ir norite turėti visus savo bilietus Rezervavus iš anksto, prieš išvykstant namo.

Ticmate yra Švedijos įmonė, kuri siūlo platų bilietų į pasaulio patirtį, pavyzdžiui, paminklų, pažintinės ekskursijos, turistų lankomas vietas, transportą, miuziklų, šou, futbolo ir daug daugiau !.

Ticmate veikia 40 šalių 6 žemynuose, ir parduoda bilietus į renginius miestuose visame pasaulyje, iš Prahos į Las Vegase rytų į vakarus.

Kuris bus kitas jūsų tikslas? Rasti ir rezervuoti bilietus Jūsų patirtimi Ticmate!

  • Daugiau nei 3,5 mln bilietai parduodami

    4000+ produktai 30 šalių

  • 100% saugus mokėjimas sistema

    Jūs galite jaustis 100% saugus perkant mūsų svetainėje

  • Mokėti eurais

    Mokėti eurais be jokių paslėptų mokesčių

Similar experiences

Similar categories

Heathrow Express

4.6 (644)
Nuo 26,90 €
Įsigykite grąžinti ar bilietas į vieną pusę tarp Londono Hitrou oro uosto ir Paddington stoties Londone. Kelionė trunka maždaug. 20 minučių ir traukiniai kursuoja kas 15 minučių.

-Bilietai bus išsiųstas į jūsų E-paštu.
-Visi traukinių bilietai išduodami rankiniu būdu, ir gali trukti iki kelių dienų apdoroti. Tačiau gausite savo bilietus gerai prieš išvykdami, ir jei jums užsisakyti arti išvykimo datą, gausite savo bilietus kaip galima greičiau.

Pastaba. Jūs negalite rezervuoti bilietus šiandien.

-"Galioja nuo" data turi būti data, kurį naudosite traukinio bilietus. Jei knygos grįžimo bilietus, grįžtamasis reisas atgal į Heathrow oro uostą turi būti sunaudotas per 28 dienų nuo "teisingą datą", kurią pasirinkote.
jaunesnių nei 5 metų-vaikai keliauja nemokamai tiek, kiek jie yra lydėti suaugęs turi galiojantį bilietą (4 vaikai maks. suaugusiam žmogui).
-Vaikams nuo 5 iki 15 metų amžiaus reikia pirkti vaikui bilietą.
-NB. Mes siunčiame 1 (vienas) traukinio bilietą kiekvieną užsakymą.
-Atkreipkite dėmesį, kad švenčių dienomis Heathrow Express "neveikia taip dažnai, kaip įprasta, o gruodžio 25 Heathrow Express neveikia ne visi.

Atkreipkite dėmesį! Tai yra kliento atsakomybė patikrinti traukinio tvarkaraščio prieš jų kelionę, ypač traukinio kartus į ir iš oro uosto skrydžių kurie atvyksta ar išvykti labai anksti ryte arba vėlai vakare, arba, jei yra ribotas tarnyba dėl priežiūros darbų, ir tt Mes negalime grąžinti (iš dalies ar visiškai) bilietų, kurie negali būti naudojami, jei traukinio grafikas netelpa su savo tvarkaraštyje nurodytą skrydžio atvykimo arba išvykimo laiko. Jei traukiniai atšaukiami, nes techninės priežiūros darbus ir tt, ten visada bus pakeisti autobusu siūlomų.

Special offer! Children travel for free on Heathrow Express! All children between age 5 and 15 need a valid ticket (£ 0.00) 

Ticket categories

Adult (16+)
Child (5-15)
Infant (0-4): Free of charge
(Up to 4 children can travel free each adult).


Special offer! Children travel for free on Heathrow Express! All children between age 5 and 15 need a valid ticket (£ 0.00).

Bestseller

Instant confirmation

Mobile voucher accepted

Kryptys

English helpdesk

521 406 67 521 406 67

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.