Paieška bilietai

Apie Ticmate

  • 100% saugus mokėjimas sistema

  • Mokėti eurais

  • Daugiau nei 3,5 mln bilietai parduodami

Venue Information

Vatican Morning Tour

Vatican Morning Tour

Vatican Morning Tour

Similar experiences

Similar categories

Vatican & Sistine Chapel: Guided Highlights - 2 hours

4.4 (480)
Nuo 73,70 €
Vatikanas Rytas Tour geriausias būdas pamatyti visus, kad Vatikanas turi pasiūlyti vengiant daug ir ilgų eilių, gauti prioritetinę prieigą ir turi angliškai kalbančių, licencijuotos gido jūsų dispozicijoje.

Vatikanas Rytas Turas apims Raphael, Belvederio kiemą ir, žinoma, Siksto koplyčia Kambariai. Čia jūs atrasite visą istoriją Siksto koplyčia, išgirsite daug istorijų apie garsaus dailininko Michelangelo.

Išvažiavus iš Siksto koplyčia, turėsite tiesioginę prieigą prie g Petro bazilikoje, kur jūs galite naršyti aplink šį nuostabų bažnyčią, taip ilgai, kaip jums patinka!

Ši kelionė yra identiška pirmajai daliai kelionė "Vatikano muziejus, Vatacombs ir Peters Basilica". Jei jūs taip pat norėtų turėti ekskursija už Vatacombs ir St Peters bazilika, prašome rezervuoti kelionė "Vatikano muziejus, Vatacombs ir Peters Basilica" vietoj!


Svarbi informacija:
- Turas Trukmė: maždaug 2 valandos
- Turas anglų kalba
- Child 6-17 yr. Vaikai iki 6 metų nemokamai. 
- Įėjimo bilietai į Vatikano ir Vatikano muziejus yra įtrauktas į savo bilietą (tai paprastai moka tiesiai į Vatikaną ir atitinka min 20 eurų vienam asmeniui..
- Nėra jokių paslėptų ar papildomų išlaidų
- Jums bus praleisti visas oficialias / Viešieji eiles, ir jie gali būti labai ilgas, iki kelių valandų, kai kuriais atvejais. Tačiau tam tikromis dienomis, pavyzdžiui, švenčių dienomis, savaitgaliais ir religinių švenčių dienomis gali būti kai kurių eilių. Tai negali būti vengiama, tačiau šios eilės bus gerokai trumpesnis nei viešojo tie!
- Turas yra nuo pirmadienio iki šeštadienio, išskyrus religines šventes.
- Atšaukimas gali įvykti per labai trumpą laiką. Tokiais atvejais mes su Jumis susisieksime ir jums pasiūlyti alternatyvius kelionių datas arba grąžinsime Jums!
- Yra griežtas aprangos kodas Vatikane. Pečiai ir keliai turi būti taikoma tiek moterims, tiek vyrams. Sandalai yra laikomas tinkamu.
- Dėl saugumo ir saugumo patikrinimus, mes primygtinai rekomenduojame jums neatneša jokių didelių maišų arba paketus!
- Ši kelionė vyksta kaip ekskursija, nes nėra transporto priemonės leidžiama viduje Vatikanas, todėl prašome dėvėti tinkamą avalynę!
- Ši kelionė baigiasi Vatikanas!

Ticket categories

Adult (18+)
Child (6-17)
Infant (0-5): Free of charge

Opening hours

Bal-Spl ne 08:45. Lapkritis-kovas ne 11:00. Prašome būti ten 15 minučių. Prieš kelionė prasideda. Nedirba sekmadieniais ir kitomis religinėmis šventėmis!

Knyga

mon, 5 dec 2022

Bestseller

Instant confirmation

Mobile voucher accepted

Live guide

Duration: 2 hours

COVID-19 Status:
Upon arrival at the meeting address, all members of your party over the age of 12 or older must present a “Health Pass” and a valid ID, proving that you are either:
- Fully vaccinated (with an EMA-approved vaccine - first and second dose), and the second dose administered at least 14 days before your visit
- You have been tested (PCR or antigen) with a negative result within the last 48 hours.
- Or that you have recovered from COVID-19, attested by a PCR or antigen test result, at least 15 days and no more than 6 months old

Departure times

What’s included?

- Access to the Vatican Museums.
- Access to the The Sistine Chapel and St. Peter's Basilica.
- A two hour guided tour.

Kryptys

Vatican Morning Tour

Address
Via Sebastiano Veniero 21 000192 Roma, Italy

×

English helpdesk

521 406 67 521 406 67

Need help with your booking? We will gladly answer your questions.